HAKKIMIZDA

1986 Yılında Başlayan Hikayemiz

Gurur İnşaat ve Makina Ticaret Limited Şirketi 1986 yılında Ünal Koyuncuoğlu tarafından kurulmuştur. Transmisyon zincirleri sektöründe 36 yıldır Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biri olarak müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Gurur Makina ;

⁃ İspanya’da 1964 yılından beri Avrupa kalite standartlarında zincir imalatı yapan Industrias YUK firmasının 4 yıldır Türkiye mümessilidir.

⁃ YUK grup bünyesinde faaliyet gösteren ve modüler bant imalatı yapan PCS firmasının Türkiye mümessilidir.

⁃ Güney Kore’de 1962 yılından beri faaliyet gösteren ve 60 yıllık tecrübesiyle 70 ülkeye ihracat yapan Dong Bo Chain firmasının 20 yıldır Türkiye mümessilidir.

⁃ Dünyanın zincir devleri arasında yer alan Daido TRP markasının 5 yılı aşkın süredir Türkiye mümessilidir.

Firmamız bünyesinde özel imalat kısmı bulunmakta olup kulaklı zincir, özel tip zincir ve modüler bant ihtiyaçları 35 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile karşılanmaktadır.

Ayrıca firmamızın ürün gamında sonsuz redüktör, kasnak, kaplin, konik kilit, dişli ve yataklı rulman gibi aktarma ürünleri de bulunmaktadır.

36 yıldır faaliyet gösteren Gurur İnşaat ve Makina Ticaret Limited Şirketi müşterilerin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiş köklü bir firma olarak hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.

Doğru kalite – fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Değişen müşteri ihtiyaçlarının ve beklentilerinin farkında olarak zincir ve dişli imalatı ve ithalatı konusunda her zaman sektörün öncül firması olmak.

Vizyon & Misyon

Bir şeyleri birbirine zincirlemek, hayatın akışını sağlamak gibidir.

Değerlerimiz

Gurur Makina | Zincir kurumsal değerlerini oluştururken; müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olma hedefini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiştir.

Gözde Koyuncuoğlu
Genel Müdür

Neden Farklıyız

Ulusal bir girişimci olarak  koordinasyonu sağlayarak, güçlü altyapımızla sizlere;

Kariyer

Dünya üzerinde olumlu bir etki bırakmak isteyen akıllı bireyler arıyoruz. Bu sizseniz, Kariyer sayfamızı ziyaret edin veya bize CV ‘nizi mail atabilirsiniz. gurur@gururmakina.com.tr